آرشیو

 • 18/اسف/1392 - 09:55
  به گزارش روابط عمومي پايگاه شهيد شهسواري به نقل از مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حمید رضا کفاش با بیان این که کمیته اجرایی این همایش به حوزه معاونت پرورشی سپرده شده است افزود؛ خروجی علمی این همایش می تواند برای این معاونت فرهنگی وپرورشی مفید باشد و امیدواریم نتایج علمی این گونه همایش ها مبنایی برنامه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی باشد.
 • 14/اسف/1392 - 14:22
  به گزارش روابط عمومي پايگاه شهيد شهسواري ،فرمانده مركز بسيج فرهنگيان حوزه ستادي در جمع فرماندهان پايگاه هاي بسيج فرهنگيان گفت: راهبرد بسيج بر دو محور استوار است :
 • 14/اسف/1392 - 14:09
  روز گذشته با حضور وزیر آموزش و پرورش و سردار نقدی از برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری علمی – پژوهشی فرهنگیان بسیجی تقدیر به عمل آمد،اکرم باقری از استان آذربایجان شرقی با ارائه مقاله در زمینه پیشرفت علمی، استقلال و خودکفایی وکسب رتبه اول، بتول هاشمی از استان خراسان شمالی با ارائه مقاله در زمینه نقش خانواده در تحقق سبک زندگی ایرانی – اسلامی وکسب مقام اول، سهیلا بردباری از استان آذربایجان شرقی با ارائه مقاله در زمینه نقش و تاثیر آموزش و پرورش در تحقق سبک زندگی ایرانی – اسلامی و کسب رتبه اول، سارا آزاد پر، از استان مازندران با ارائه مقاله در ارتباط با حماسه اقتصادی، چیستی و چگونگی و کسب مقام اول،
 • 6/اسف/1392 - 12:12
  به گزارش روابط عمومي پايگاه شهيد شهسواري  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، براساس این متن فارغ التحصیلان رشته‌های دبیری سوگند می خورند مدافع حق و عدالت و آزادی بوده و به قوانین و مقررات پای بند باشند و زمینه رشد و شکوفایی فطرت الهی و فضایل اخلاقی دانش آموزان را فراهم سازند و عشق به راه امام و شهیدان و ارزش های انقلاب را در وجودشان پرورش دهند و آن‌ها را به خردورزی و تفکر و ایمان و عمل صالح و خلاقیت و پرسشگری رهنمون شوند و شهروندانی امیدوار و آینده نگر و قانون مدار و مسئولیت پذیر تربیت کنند.
 • 6/اسف/1392 - 07:59
  به گزارش روابط عمومي پايگاه شهيد شهسواري  وزارت آموزش و پرورش، به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی در خصوص برنامه‌های نوروزی اظهار داشت: در ایام نوروز تعدادی برنامه های‌ مستقیم و غیرمستقیم پیش‌بینی کرده ایم که می توان به، جهت‌دهی کاروان های راهیان نور، در بخش های دانش‌آموزی و فرهنگیان، با همکاری سازمان بسیج مستضعفین اشاره نمود. معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: اردوگاه‌ها در سطح کشور شامل اردوگاه های ملی، استانی و منطقه‌ای را تجهیز و در اختیار ستادهای اسکان قرار داده ایم تا بتوانیم از دانش‌آموزان و فرهنگیان به نحو شایسته ای پذیرایی کنیم.
 • 5/اسف/1392 - 15:29
  حركت انقلابی مردم ایران از بدو شروع نهضت اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی رحمه‌الله همواره در راستای حمایت از جبهه‌ی مستضعفین و مبارزه با مستكبران عالم بوده است. امروز نیز با شروع و تدوام بیداری اسلامی در منطقه، آگاهی و اطلاع درست از شرایط مقاومت در منطقه و سراسر عالم، می‌تواند ملت ایران را در پشتیبانی هرچه بیشتر از مظلومان و ستیز با مستكبران، یاری رساند. از این رو، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR اقدام به راه‌اندازی صفحه‌ی ویژه‌ی مقاومت نموده است تا به بررسی و بازخوانی آثار و اندیشه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی مسأله‌ی مقاومت بپردازد.
 • 3/اسف/1392 - 08:44
  به گزارش روابط عمومي پايگاه شهيد شهسواري  وزارت آموزش و پرورش، در این حکم آمده است: امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم و مشارکت و همکاری با معاونان، مشاوران، کارشناسان ستادی و مدیران کل استان ها در راه تحقق اهداف والای تعلیم و تربیت موفق و موید باشید. گفتنی است، محمدرضامسیب زاده متولد 1346 ودارای لیسانس امور تربیتی می باشد. وی کارشناس مسوول قرآن ومعارف اسلامی ، معاون ادراه کل قرآن وعترت وعضوکمیسیون آموزش عمومی قرآن کشور به مدت4سال را در کارنامه خود دارد.
 • 28/بهم/1392 - 14:17
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر فراوان از آحاد ملت بزرگ ایران بخاطر نمایش شکوه و عظمت اقتدار ملی، در راهپیمایی 22 بهمن و جشن سی و پنج سالگی انقلاب اسلامی ، «استقامت و وحدت» را دو پیام اصلی راهپیمایی امسال دانستند و گفتند: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در پاسخ به گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریکایی حضوری متراکم تر و پرشورتر داشت و اعلام کرد، به هیچ وجه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریکا نخواهد شد.
 • 28/بهم/1392 - 14:01
  به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، شادروان«محمد صادق صادقی اردوبادی» یکی از پیشکسوتان آموزش و پرورش و علم ریاضی در خراسان بود. گفتنی است؛ شادروان «محمد صادق صادقی اردوبادی» یکی از پیشکسوتان آموزش و پرورش و علم ریاضی خراسان بود که در دهه‌های 30 تا 50 دبیر دبیرستان دکتر شریعتی مشهد بوده و در کلاسهای شبانه مستوفی و چند کلاس خصوصی دیگر به کار تدریس ریاضی اشتغال داشت. مرحوم صادقی در زمان حیاتش بسیار رئوف و مهربان بود و به شاگردان بی‌بضاعتش بطور رایگان آموزش می‌داد.
 • 28/بهم/1392 - 10:37
  در منظومه‌ی گفتمانی انقلاب كبیر اسلامی، پیشرفت حقیقی آن‌ است كه درون‌زا و متّكى به استعداد درونى يك ملّت باشد. لذا این نگرش است كه به يك كشور و يك ملّت، وزن، اعتبار و ارزش ميدهد. رهبر انقلاب اسلامی در سال جاری در بیش از ۱۵ دیدار به تبیین ضرورت اتكا به «ظرفیت‌های درونی» و تقویت «استحكام ساخت داخلی» نظام پرداخته‌اند. از این رو، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با استفاده از این سخنان، نقشه‌ی راه «استحكام ساخت داخلی» نظام جمهوری اسلامی را تدوین و منتشر می‌كند. این محصول را از پیوندهای زیر دریافت كنید.

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری