آرشیو

 • 28/بهم/1392 - 15:22
  حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش امروز، 28 بهمن‌ماه، در نشستی خبری به اهم اقدامات صورت گرفته طی چند ماه گذشته اشاره وعنوان کرد: براساس سیاست‌های این معاونت در حوزه پرورشی به دنبال آن هستیم که از صدر تا ذیل مستقیما به رصد فعالیت‌های تربیتی و پرورشی در حوزه‌های مختلف بپردازیم. اماکن تربیتی همگام با اماکن آموزشی توسعه می‌یابد وی با بیان اینکه حوزه تربیتی و پرورشی باید مطالبه‌گر باشد، گفت: به عنوان مثال مطالبه ما ورود تربیت اسلامی به مفاد کتب درسی است و در این راستا نشست‌های متعددی با سازمان پژوهش آموزش و پرورش برگزار شد.
 • 26/بهم/1392 - 13:24
  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در یکی از روزهای سرد دهه مبارک فجر میهمان ابراهیم اعتصام معاون امور استان‌های کانون مدارس اسلامی بودیم،
  دفتری در بوستان کتاب در خیابان پاسداران؛ وقتی به محل مصاحبه رسیدیم، مردی میانسال و سیستانی‌الاصل با گرمی به استقبالمان آمد و در بدو ورود آنچه که نظرمان را به خود جلب می‌کرد، تمثال مقام معظم رهبری بود که در زیر آن نوشته شده بود امیر قافله عشق «شاید از حادثه می‌ترسیدیم، تو به ما جرأت طوفان دادی».
 • 26/بهم/1392 - 12:01
  صادق صادق‌پور، مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اين خبر افزود: چارچوب‌های و فعالیت‌های پیک نوروزی را برای استان‌ها تدوين كرده و از استان‌ها خواستیم بر اساس شرایط و مقتضیات هر استان، اقدام کنند.
  وی در ادامه اظهار داشت : آخرین چارچوب پیک‌های نوروزی در سال‌ 86ـ85 ارائه شد و تا سال 91ـ90، 91، خبری از پیک‌های نوروزی نبود که در سال 91ـ90، ممنوع اعلام کردند و امسال برای اولین بار بعد از آن‌ سال‌ها، چارچوبی برای پیک‌های نوروزی ارائه شده است.
 • 18/آذر/1392 - 14:40
  به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، دكتر علي اصغر فاني وزير آموزش و پرورش در برنامه گفتگوي ويژه خبري شبكه 2 سيماي جمهوري اسلامي ايران كه ساعت 45/22 روز پنجشنبه 14 آذرماه پخش گرديد، با اشاره به چهار اولويت بهسازي و ساماندهي نيروي انساني، توسعه مشاركت آحاد جامعه در برنامه ريزي، مديريت بر منابع مالي آموزش و پرورش و توسعه مديريت آموزشگاهي، بهسازي و ساماندهي نيروي انساني را از مهمترين الويت هاي اين وزارتخانه در سال 93برشمرد و اضافه نمود : كميته هايي در اين رابطه فعال شده و سرگرم برنامه ريزي هستند.

پیوندهای تصویری