تاریخ انتشار:92/11/21 - 11:53
شماره مطلب:13921121
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت ایام ا.. دهه فجر

سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت دهه فجر بیانیه ای صادرکرد.

بسمه تعالی

"دهه فجر انقلاب از رشحات اسلام است و آئینه ای است که خورشید اسلام در او درخشید و این دهه باید با عظمت هر چه تمام تر برگزار شود.

مقام معظم رهبری

ایام ا... دهه فجر یاد آور حماسه جاوید آزادگی،عزم و اراده پولادین ملتی است که بر اساس تجدید ارزشهای فراموش شده اسلامی و انسانی بر محور حاکمیت دینی و ولایت صالحین و دین مداران آغاز شد.

پرچمدار این حرکت عظیم و فرخنده ,مردی از تبار عاشورا و سلاله پاک رسول الله بود که هدفی جز تحقق حکومت عدل در سر نداشت و با بذل همه هستی خود و ایجاد وحدت ،همدلی و صمیمیت در بین مردم خداجو بنیانی را بنا نهاد که با خون پاک شهیدان و ایثارگران ،پایه های آن استحکامی ابدی یافت.

دهه فجر بزرگترین تحول تاریخی است که در سایه وحدت کلمه, خود باوری و خدا محوری توانست نظام 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون کرده و با انقلاب عظیم اسلامی دیگر ملل آزادیخواه جهان را از خواب غفلت و فراموشی بیدار سازد و این نهضت های استقلال طلب و عزت خواه کنونی،ثمره و ادامه همان مسیر همیشه ماندگار به رهبری حضرت امام خمینی (ره) است.

اینک که 35 بهار خجسته از عمر پر برکت انقلاب اسلامی مردم ایران می گذرد، به رغم همه تلاشهای مذبوحانه و اقدامات مستبدانه نظام سلطه،باز هم شاهد درخشیدن آن بر تارک جهان کنونی هستیم و به عیان می بینیم که پیشرفت های علمی،صنعتی،دفاعی،فرهنگی و اجتماعی این نظام الهی چگونه چشم ها را خیره کرده و حسادتها و دشمنی ها را آشکار نموده است.

گر چه دشمنان قسم خورده این نهضت الهی هر روز طرحی نو برای براندازی آن در می اندازند اما با عنایات خداوند متعال و در سایه ولایت پذیری ،همدلی و وحدت کلمه ملت خدا جوی ایران اسلامی همچنان ایستاده ایم و به هیچ قیمتی دست از ارزشهای آفریده امام(ره) و شهیدانمان بر نخواهیم داشت.

به همین مناسبت ,فرهنگیان بسیجی و طلایه داران همیشه بیدار عرصه فکر و اندیشه اعلام میداریم؛

1-به فضل پروردگار عالم،ملت ایران در طول سالهای گذشته و در کوران تاریخ آبدیده گشته و اکنون به اعتراف دشمنان داخلی و خارجی از چنان قدرت و شوکتی برخوردار شده است که آنان را یارای مقابله با او نیست. این مهم جز به مدد توکل و استقامت و ایستادگی در برابر مشکلات و برخورداری از امدادهای الهی میسر نبوده و از این به بعد نیز اینگونه خواهد بود.

2- دشمنان قسم خورده هنوز نا امید نشده اند و در پی القای جدایی مردم از حاکمیت هستند. حال آنکه ملت ایران در طول دوران نشان داده اند در همه حال, پیرو محض ولایت و عامل به وصیت نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی اند و هرگز از انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد.

3-بد خواهان داخلی و خارجی بدانند، مردم ایران اسلامی و دیگر ملتهای منطقه بیدار شده اند. انقلاب های رو به رشد مردمی و روحیه استکبار ستیزی ، حاصل همین بیداری و برخواسته از جوهره انقلاب اسلامی است. لذا مقطعی و گذارا نیست و همچنان در درون ملتها ماندگار خواهد بود تا عدالت بر جهان گسترده شود.

4-به لطف الهی و با هدایت های پیامبر گونه مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد انقلاب اتفاق افتاده است. از این رو مسئولین نظام می بایست بیش از گذشته پیرویی عملی از منویات و خواسته های حکیمانه رهبری عظیم شان انقلاب اسلامی را سر لوحه کارها و اقدامات خود قرار دهند و باور کنند راه سعادت و سربلندی این ملت ، مثل گذشته تکیه حقیقی به مردم و همان تقویت ساخت درونی نظام و توجه جدی به ظرفیت های داخلی است.از این طریق است که می توان بر مسائل داخلی فائق آمد و اقتدار جهانی را افزایش داد.

5- تداوم راه و حفظ دستاوردها علاوه بر مقاومت و ایستادگی نیازمند هوشیاری و حضور فعال ملت در صحنه است.ما فرهنگیان بسیجی ضمن تاکید بر این مهم، خود نیز هوشیار و بصیر، مراقب تمامی افعال و اعمال فریبکارانه دشمن هستیم و در سنگر جهاد علمی فرهنگی،زیر پرچم ولایت فقیه, مجهز به سلاح روز ،سربلند و سر افراز خواهیم ماند و برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن که حاصل خون هزاران شهید ،جانباز و مفقود الاثر است از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد.انشاءالله.
وعده دیدار ما در کنار دیگر اقشار و صاحبان اصلی انقلاب روز 22 بهمن در سراسر کشور

سازمان بسیج فرهنگیان

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری